Uniwersalna lampa, którą powiesisz tam, gdzie chcesz

Największym atutem lampy wiszącej Trini jest jej ponadczasowy design, który jest zgodny z aktualnymi trendami i na pewno prędko z mody nie wyjdzie. Dzieje się tak dlatego, że lampa pasuje do bardzo różnych pomieszczeń. W domu może wisieć w każdym pokoju, kuchni, jadalni, przedpokoju. Poza domem odnajdzie się w biurze, sklepie, punkcie usługowym. Łatwo dopasować ją do wielu aranżacji. Najlepiej czuje się w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim.

Lampa Trini zrobiona została z metalu i szkła. Transparentny klosz ma kształt półkuli, a wewnątrz znajduje się mosiądzowany element dekoracyjny. Klosz wisi na przewodzie, przymocowanym do podsufitki. Źródłem światła jest żarówka o gwincie E27. Można dopasować do niej energooszczędną żarówkę LED. Kolory lampy to transparentny, czarny i mosiądzowany. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 30 × 108 cm.

Lampa będzie pasować do minimalistycznych wnętrz, umeblowanych prostymi meblami w czerni lub bieli – to sprawdzi się szczególnie w małym biurze lub pokoju młodzieżowym. Pasuje jednak też do drewna (np. w kolorze białym i szarym).

Wymiary
Długość 30 cm
Średnica 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 108 cm
Waga 2 kg
Do pobrania