Lampa zewnętrzna stojąca Flowerpot M — rozjaśni Twój taras!

Szukasz stylowego oświetlenie zewnętrznego? Lampa zewnętrza stojąca w kształcie donicy, doskonale odnajdzie zastosowanie na balkonie tarasie, czy nawet w ogrodzie. Możesz wstawić do niej rośliny i cieszyć się żywym połączeniem światła i zieleni.

Lampa posiada kształt nowoczesnej donicy. Wyróżnia się smukłą budową oraz wagą 3 kg, co zapewnia jej odpowiednią stabilność. Flowerpot M została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Neutralny kolor świetnie odnajdzie się zarówno w klasycznej aranżacji tarasu, jak i na nowoczesnym balkonie.

Lampa posiada klasę szczelności IP44, dzięki czemu jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, a jaj konstrukcja została zabezpieczona przez osiadaniem zanieczyszczeń z zewnątrz. Klasyczna oprawka E27 umożliwia montaż żarówki o maksymalnej mocy 60W. Lampa posiada zasilanie 230V.

Lampa zewnętrzna stojąca Flowerpot M to niebanalny sposób na efektowne wyposażenie i oświetlenie Twojego tarasu. Stylowa aranżacja świetnie wyglądać będzie zwłaszcza wieczorem.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 70 cm
Waga 4.93 kg
Do pobrania