Lampa solarna Robinia– nowoczesny lampion zewnętrzny

Szukasz oświetlenia na balkon, taras lub do altany? Lampa solarna typu lampion to nowoczesna i ekologiczna propozycja dodatkowego światła, które możesz umieścić na stole lub powiesić pod sufitem. Lampka sprawdzi się także jako przenośna latarnia, z którą możesz odprowadzić do furtki swoich gości.

Lampa solarna Robinia wyróżnia się nowoczesnym designem. Pojedyncze źródło światła zostało umieszczone w ażurowej konstrukcji o owalnym kształcie. Lampion został wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze czarno–brązowym. Uniwersalna kolorystyka pasuje do architektury domu i krajobrazu ogrodu.

Praktyczna rączka pozwoli Ci z łatwością przenieść lampion lub zawiesić go w wybranym miejscu. Pojedyncze źródło światła zapewnia przytulne oświetlenie o temperaturze barwowej 3000K.

Klasa szczelności IP44 chroni konstrukcję lampy przed wilgocią, mrozem i wiatrem. Ekologiczne źródło światła sprawdzi się na balkonie, tarasie lub w altanie ogrodowej. Lampa solarna Robinia sprawdzi się także w kawiarnianym ogródku.