Lampka dziecięca Fu Pan - urocza panda na poprawę nastroju

Jak wywołać uśmiech na twarzy Twojego dziecka? Urządzając jego pokój, zadbaj nie tylko o bezpieczeństwo i funkcjonalność, ale także o piękny wystrój. Świetnym pomysłem są dekoracyjne przedmioty użytkowe, które zarazem mogą być wykorzystane przez malucha jak zabawki. Lampka dziecięca Fu Pan to nie tylko praktyczne oświetlenie, ale także ozdoba pokoju, która z pewnością poprawi nastrój jego małego mieszkańca. Lampka ułatwi dziecku zasypianie oraz poranne wstawanie do przedszkola lub szkoły.

Stołowa lampka dziecięca ma kształt zabawnej pandy kolorze czarno-białym. Klosz lampki wykonany jest z tworzywa sztucznego, natomiast podstawa z metalu. Lampka dziecięca posiada standardowy, bezpieczny włącznik na kablu. W zestawie znajduje się żarówka LED-G4 o ciepłej barwie światła, która wytworzy przytulny nastrój w każdym dziecięcym pokoju.

Lampka ma 19 cm wysokości oraz 15 cm szerokości. Jest lekka (0,37 kg) i poręczna - dzięki czemu Twoje dziecko nie zrobi sobie krzywdy, nawet jeśli potraktuje uroczą pandę jak zabawkę. Lampka objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Szerokość 15 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.37 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo