Lampka Teddy Bear niebieska

Lampka Teddy Bear w kolorze niebieskim to niezwykle przytulna lampka nocna, idealna do pokoju Twojego dziecka. Jej uroczy motyw misia sprawia, że staje się nie tylko źródłem światła, ale również urokliwym elementem dekoracyjnym, który wypełni przestrzeń ciepłem i radością.

Wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego, ta lampka jest nie tylko estetyczna, ale również zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz się martwić, że podczas przewrócenia się uszkodzi, to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które często są bardziej ruchliwe i nieprzewidywalne. Lampka jest praktyczna i łatwa w użyciu. Zasilana jest trzema bateriami typu AG13 / LR44, które znajdują się w zestawie. Dzięki temu nie musisz się martwić o poszukiwanie odpowiednich baterii, a lampka jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Z niewielką wagą wynoszącą 0,115 kg, lampka jest łatwa do przenoszenia i możesz ją swobodnie umieścić w dowolnym miejscu, które najlepiej pasuje do aranżacji pokoju Twojego dziecka. Bez względu na to, czy będzie to na szafce nocnej, biurku czy półce, misiowy motyw tej lampki nada pokojowi przytulności i uroku.

Podczas ponurych wieczorów lampka Teddy Bear będzie nie tylko oświetlać pokój, ale również wnosić ciepło i komfort do przestrzeni. To idealny towarzysz do snu i wieczornego czytania, który dodaje magii i uroku do pokoju Twojego dziecka.

Jakie zalety oferuje lampa Teddy Bear?

  • Lampka Teddy Bear w kolorze niebieskim to przytulna lampka nocna z uroczym motywem misia.
  • Wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego, lampka jest solidna i nie stłucze się podczas ewentualnego przewrócenia.
  • Zasilana trzema bateriami typu AG13 / LR44, lampka jest łatwa w użyciu i gotowa do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania.
  • Dzięki niewielkiej wadze (0,115 kg), lampkę można łatwo przenosić i umieścić w dowolnym miejscu w pokoju dziecka.
  • Lampka Teddy Bear w niebieskim kolorze wprowadzi do pokoju przyjemne światło, dodając jednocześnie uroku i przytulności.