Girlanda Bjallra – świetlne śnieżynki na Twojej choince

Czy wiesz, jak najłatwiej stworzyć w domu świąteczny, zimowy klimat? Zdecyduj się na drzewko choinkowe. Żywa choinka ze szkółki leśnej będzie roztaczać wokół piękny zapach, a po świętach możesz zasadzić ją z powrotem w wybranym miejscu, np. w swoim ogrodzie. Ubierz swoje drzewko w dekoracyjną girlandę Bjallra i dołóż do niej połyskujące bombki. Możesz też zdecydować się na minimalistyczną wersję choinki – wiązankę gałęzi w szklanym wazonie, na której będą połyskiwać światełka… i nic więcej. Taka elegancka kompozycja będzie pasować szczególnie do wnętrz w stylu rustykalnym i nowoczesnym.

Na przewodzie długości 220 cm rozmieszczono dwadzieścia żarówek LED. Łańcuch światełek w kształcie śnieżynek wykonano z akrylu. Gwiazdki śniegu będą wyeksponowane pięknie zarówno na choince, jak i na stole, leżące wśród odświętnej zastawy czy zawieszone jako ozdoba w oknie.

Świetlna girlanda daje rozproszone światło w odcieniu ciepłej bieli o temperaturze barwowej 3000K. Z jej pomocą podkreślisz wyjątkowy charakter i urok Świąt.

Wymiary
Długość 220 cm
Średnica 5 cm
Wysokość 5 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania