Girlanda Marcus – dekoracyjny łańcuch ze śnieżkami

Brakuje Ci lepienia bałwana, zjeżdżania z górki na sankach i bitwy na śnieżki? Pomimo, że zimy w ostatnich latach są zdecydowanie cieplejsze niż kiedyś, zadbaj, by w aranżacji domu na święta znalazły się śnieżne akcenty. Poza dekoracyjnymi lampkami czy drzewkiem choinkowym przyda Ci się także girlanda Marcus.

Lampki możesz wykorzystać na kilka różnych sposobów. Mogą pełnić rolę łańcucha na niewielkiej choince, ale także zawisnąć na ścianie czy też w oknie, na karniszu. Możesz też przyozdobić nimi swoją toaletkę w sypialni. Srebrny łańcuch świetlny z kulkami przypominającymi śnieżki wykonano z metalu. Przewód ma długość 90 cm. Znajduje się na nim dziesięć niewielkich żarówek LED.

Dekoracyjne światełka połyskują ciepłym światłem o temperaturze barwowej 3000K. Będą one ciekawym dodatkiem dla wszystkich, którzy kochają zmiany i wielofunkcyjne dekoracje. Nadają się nie tylko do powieszenia. Możesz je również rozłożyć na stole, gdzie podkreślą odświętną zastawę. Innym pomysłem może być leśna kompozycja dekoracyjna na stół lub komodę. Ułóż w szerokim szklanym wazonie lub słoju światełka Marcus, szyszki, gałązki i mech.

Wymiary
Długość 90 cm
Średnica 3 cm
Wysokość 3 cm
Waga 0.18 kg
Do pobrania