Łapka kuchenna + rękawiczka, bawełna, komplet antracytowy. Rękawica kuchenna i łapka do chwytania gorących naczyń to absolutnie niezbędny gadżet w każdej kuchni. Zapoznaj się ofertą naszych akcesoriów kuchennych marki Atmosphera Créateur d'intérieur dostępnych w naszym sklepie, aby wybrać komplet dla siebie!

Odpowiednio dobrana tkanina zewnętrzna oraz wypełnienie rękawicy i łapki gwarantują bezpieczeństwo w czasie przenoszenia gorących naczyń, z czym musimy się liczyć w trakcie przygotowywania posiłków. Z rękawicą kuchenną i łapką od francuskiejmarki Atmosphera Créateur d'intérieurmożesz bez obaw o poparzenie wyciągnąć z pieca rozgrzaną brytfannę czy naczynie żaroodporne lub przenieść garnek pełen wrzącej zupy z jednego palnika kuchenki na drugi. Łapka ma kształt kwadratu i razem z uniwersalną rękawicą są wyposażone w pętelki do zawieszenia na haczyku. Warto, aby zawsze znajdowały się tuż pod ręką!

Ciemnoszara kolorystyka świetnie będzie współgrać z większością kuchni. Ponadto taki komplet idealnie nadaje się na prezent, szczególnie z okazji nadchodzących świąt, czy też na inne szczególne święto. Obdarowana osoba na pewno ucieszy się z tak praktycznego prezentu, który w dodatku wygląda bardzo estetycznie i ciekawie. Wymiary produktu: długość 20 cm x szerokość 16 cm są standardowe i odpowiednie dla dłoni każdego kucharza – zarówno większego, jak i mniejszego.

Cechy produktu:

  • rękawica kuchenna i łapka w kolorze antracytowym,
  • wykonane są wykonane z poliestru i bawełny,
  • będą pasować do każdej kuchni,
  • praktyczny i stylowy pomysł na prezent na wiele różnych okazji,
  • wymiary produktu:długość 20 cm x szerokość 16 cm,
  • produkt francuskiej marki Atmosphera Créateur d'intérieur.
Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 16 cm
Do pobrania