Ława Aroz – praktyczne miejsce na poczęstunek
 

Jeżeli szukasz uniwersalnego mebla, który jest utrzymany w loftowym stylu, to koniecznie sprawdź ławę Aroz. To właśnie ona przebojem wdarła się na szczyty listy „must have” miłośników designu.

Blat został wykonany z najwyższej jakości drewna akacjowego stworzonego z połączenia fragmentów niewykorzystanych do produkcji innych kolekcji. Pokryty jest lakierem wodnym – w pełni bezpiecznym dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Na czym opiera się blat? Na solidnym, metalowym stelażu, który zapewnia stabilność i trwałość. Nogi w kształcie prostokątów tworzą dodatkową przestrzeń pod blatem oraz czynią mebel wizualnie lżejszym – może z powodzeniem stanąć w niewielkim pomieszczeniu.

Ława Aroz to przede wszystkim praktyczny blat o wymiarach 69 × 100 cm, który będzie doskonałą podstawą pod filiżanki z kawą, przekąski i wazon z kwiatami. Świetnie wygląda w towarzystwie metalowych półek i ściany wyłożonej cegłami.

Blat wykonany z naturalnego drewna lub fornirowany swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza zróżnicowanemu usłojeniu, sękom, cętkom i przebarwieniom.

Naturalne cechy drewna nie są uznawane za wadę i nie podlegają reklamacji.

 

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 53 cm
Waga 20.85 kg
Do pobrania