Ława Aroz – niewielka, ale praktyczna
 

Praktyczna, kompaktowa i stylowa – te 3 przymiotniki doskonale opisują ławę Aroz. To doskonały element wyposażenia salonu, biura czy sypialni. Świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu jako miejsce na przekąski, kawę, ale też doniczkę z kwiatkiem czy lampion.

Nie dysponujesz dużym metrażem, ale chcesz mieć mały kącik kawowy? Możesz wydzielić go za pomocą fotela i kompaktowej ławy Aroz. Jej kwadratowy blat o boku 40 cm to idealne miejsce na filiżankę kawy, herbaty lub lampkę nocną.

Co ją wyróżnia? Metalowy, stabilny stelaż oraz blat z najwyższej jakości drewna akacjowego stworzonego z połączenia fragmentów niewykorzystanych przy produkcji innych kolekcji. Blat jest pokryty lakierem wodnym – w pełni bezpiecznym dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Nieoceniony dodatek do wnętrza, który wydziela miejsce na kawę i relaks. To właśnie ława Aroz będzie towarzyszyła Ci podczas codziennego wypoczynku, okolicznościowych spotkań przy kawie i plotkach.

Blat wykonany z naturalnego drewna lub fornirowany swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza zróżnicowanemu usłojeniu, sękom, cętkom i przebarwieniom.

Naturalne cechy drewna nie są uznawane za wadę i nie podlegają reklamacji.

 

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 40 cm
Waga 6.75 kg
Do pobrania