Ława Aroz – loftowy mebel do Twojego mieszkania
 

Zamiast ozdobnych, klasycznych mebli wybierasz te proste, bazowe bryły? Jeżeli spodobały Ci się loftowe aranże i chcesz przenieść je do swojego mieszkania, to zacznij od kilku surowych akcentów. Ława Aroz to idealny mebel do salonu i gabinetu. Tworzy miejsce nie tylko na kawę i przekąski, ale też na podpisanie umów czy przejrzenie projektów.

Czym się wyróżnia? Blat został wykonany z najwyższej jakości drewna akacjowego stworzonego z połączenia fragmentów niewykorzystanych przy produkcji innych kolekcji. Pokryty jest bezpiecznym dla człowieka i środowiska lakierem wodnym. Kwadratowy blat o długości boku 69 cm opiera się na metalowym stelażu w kolorze czarnym. Taka solidna konstrukcja sprawia, że ława jest wytrzymała i stabilna.

Do wykorzystania masz także przestrzeń pod blatem. Jak ją zagospodarujesz? Taka prosta stylistyka ławy w stylu loftowym sprawia, że możesz ją zestawić z innymi meblami w tym klimacie. Ława Aroz dopełni wnętrze salonu, biura i przestrzeni publicznych.

Blat wykonany z naturalnego drewna lub fornirowany swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza zróżnicowanemu usłojeniu, sękom, cętkom i przebarwieniom.

Naturalne cechy drewna nie są uznawane za wadę i nie podlegają reklamacji.

 

Wymiary
Długość 69 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 53 cm
Waga 16 kg
Do pobrania