Ława Emily – solidny mebel do salonu

Styl loftowy we wnętrzu cechuje się przede wszystkim minimalistycznym oświetleniem z kloszami i elementami ze starzonego metalu. Industrialny styl cechuje się też prostymi meblami, wykonanymi z wytrzymałego metalu i kamienia czy drewna.

Ława Emily pomoże Ci uzupełnić loftową aranżację. Nowoczesny design tej ławy doskonale uzupełni też mieszkanie zaaranżowane w nurcie japandi, bauhaus oraz w modernistycznym i minimalistycznym stylu. Metalowy stelaż z zaciskami na blacie będzie odcinał się na tle jasnych ścian, tworząc modny efekt “black frame” (czarnej ramy).

Niski nowoczesny stół został wykonany z laminowanej płyty MDF do złudzenia przypominającej beton. Stalową podstawę pomalowano proszkowo na czarno. Mebel ma blat w kształcie prostokąta i wymiary: długość 110 cm, szerokość 60 cm oraz wysokość 42 cm.

Betonową ławę możesz wystylizować na wzór wschodni. Wystarczy, że dodasz do niej kilka wysokich, miękkich poduch do siedzenia. Możesz też dobrać do niej odpowiednie pufy lub po prostu ustawić naprzeciwko sofy.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 42 cm
Waga 17.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar