Ława Bocage – stylowe miejsce na kawę

Jeśli inspirują Cię wnętrza w stylu scandi i potrzebujesz praktycznego stolika kawowego, zwróć uwagę na ławę Bocage. Uzupełni ona strefę wypoczynku w salonie, szybko zyskując status mebla, bez którego nie można się obejść. Dowiedz się, dlaczego!

Pogaduchy z przyjaciółmi czy wieczorny seans filmowy ciężko wyobrazić sobie bez pysznych przekąsek – poustawiasz je na dużym blacie. Został on wypuszczony poza korpus i pogrubiony (28 mm), dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko.

Aby uporządkować przestrzeń, skorzystaj z pojemnej szuflady. Będzie doskonałym miejscem na najrozmaitsze drobiazgi potrzebne w pokoju dziennym. Pod blatem znajduje się również przestronna półka, na którą możesz odłożyć pilota czy książkę.

Wyjątkowy wygląd mebla to zasługa ciekawego połączenia kolorystycznego. Blat w wybarwieniu dąb San Remo jasny świetnie koresponduje z elementami w odcieniu głębokiego grafitu. Ramiakowy front to ukłon w stronę klasyki, wisienką na torcie jest natomiast punktowy uchwyt w kolorze patyna czarna.

Dopasuj do ławy pozostałe elementy z kolekcji Bocage, by stworzyć w pełni funkcjonalną i ponadczasową przestrzeń w skandynawskim stylu.

Wymiary
Długość 114 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 43 cm
Waga 36.4 kg
Do pobrania