Ława Emily – dla fanów unikatowego designu

Industrialny wystrój charakteryzuje się surowym oświetleniem z kloszami i innymi elementami z postarzanego metalu. W takim domu znajdziemy też na pewno ceglany mur, kamienne detale, szkło oraz dużą ilość światła. Loftowe wnętrze umeblujesz prostymi meblami, wykonanymi z wytrzymałej stali, drewna czy kamienia.

Do industrialnych aranżacji świetnie będzie pasować ława Emily. Wprowadzi ona do wnętrza salonu lub pokoju dziennego chłodny, loftowy klimat. Surowy design mebla doskonale uzupełni również mieszkanie zaaranżowane w stylu skandynawskim, nowoczesnym i minimalistycznym. Metalowa podstawa z zaciskami na blacie w połączeniu z jasnym wnętrzem będzie tworzyć modny efekt “black frame” (czarnej ramy).

Nowoczesna ława została wyprodukowana z laminowanej płyty MDF, która świetnie imituje jasne drewno dębu oraz stali malowanej na czarno metodą proszkową. Stół w kształcie prostokąta posiada wymiary: długość 110 cm, szerokość 60 cm oraz wysokość 42 cm.

Niski surowy stół możesz zaaranżować w orientalnym stylu. Uzupełnij go o kilka miękkich poduszek do siedzenia na podłodze. Jeśli wolisz bardziej typowe rozwiązania, ustaw ławę naprzeciwko kanapy lub dobierz do niej proste pufy.