Ława Dodson – industrialny pierwiastek w Twoim wnętrzu

Ława jest centralnym punktem salonu. To ona jest sercem wnętrza, w którym tętni rodzinne życie. Musi pełnić minimum dwie funkcje. Estetyczną, bo skupia na sobie uwagę i praktyczną, bo pełni funkcje użytkowe. Ponadto, jak każdy mebel, powinna być integralną częścią pomieszczenia, dopasowaną do jego stylu i klimatu.

 

Wzornictwo ławy Dodson o długości 100 cm i wysokości 50,5 cm nawiązuje do przestrzeni zaaranżowanych w stylu loftowym czy industrialnym. Wykonana jest ona w dwóch kontrastowych odcieniach. Połączenie czerni i dębu Artisan przykuwa wzrok i nadaje wnętrzu powiew oryginalności.

 

Ława posiada półkę i szufladę, która znajduje się tuż pod górnym blatem. Jest ona prawie tak długa, jak ława, co daje dużą przestrzeń do zagospodarowania. Wewnątrz szuflady możesz ukryć piloty, czasopisma lub podkładki pod kubki. Ława jest stabilna i solidna, więc śmiało możesz postawić na niej kieliszek z winem, filiżankę kawy lub tykwę z yerba mate.

 

Szuflada posiada prowadnice z cichym domykiem, co jest atutem, kiedy postanowisz skorzystać z jej zawartości w nocy, kiedy wszyscy już śpią. Płyta laminowana, z której wykonany jest blat ławy, charakteryzuje się odpornością na wilgoć, temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. To istotne przy codziennej eksploatacji mebla.

 

Ława doskonale współgra z innymi elementami z kolekcji Dodson. Zestaw ją z komodą, witryną czy regałem i stwórz stylowe wnętrze w swoim salonie.

 

 

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 50,5 cm
Waga 27.05 kg
Do pobrania