Ława Girona – ława dla miłośników dobrego smaku

Chcesz, aby Twój codzienny rytuał picia kawy był idealny pod każdym względem? W takim razie zadbaj nie tylko o wysokiej jakości gatunek ziaren kawy czy o spersonalizowany kubek. Ta „chwila tylko dla Ciebie” będzie wyjątkowa dopiero wtedy, jeśli w Twoim salonie znajdzie się ława Girona. Posiada ona dwa okrągłe blaty, z których jeden jest wykonany ze szkła, a drugi z płyty MDF w kolorze orzechowym. Ława utrzymana w takiej kolorystyce będzie się świetnie komponowała z ciemną barwą pobudzającego, kofeinowego napoju.

Ława z dwoma blatami... to dwa razy więcej miejsca, gdzie możesz postawić kubki i filiżanki. Każdy z blatów ma średnicę 47 cm. Wszystko to sprawia, że ława jest idealnym rozwiązaniem na spotkania przy kawie i ciastku w gronie przyjaciół.

Nowoczesna ława wyróżnia się wyjątkowo stabilną konstrukcją. Okrągłe blaty są przymocowane do trzech, wykonanych ze stali malowanej proszkowo rurek, które łączą się ze sobą u góry. Dzięki temu, że ława jest tak solidnie wykonana, możesz umieścić na blatach drogocenne naczynia bez obawy, że zsuną się one na podłogę.

Girona - wymiary
Średnica 47 cm
Wysokość 51 cm
Waga 4.5 kg
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Materiał mdf/szkło/stal
Kształt okrągły