Ława Harmony A – oryginalne połączenie do salonu

Jesteś w trakcie urządzania strefy relaksu? Co powiesz na efektowny dodatek w postaci ławy Harmony A? Zgodnie ze swoją nazwą urzeka harmonijnym połączeniem kilku materiałów – szklany blat opiera się na metalowym stelażu, a całość przełamuje ciekawa półka o strukturze drewna.

Ten nowoczesny stolik kawowy ma wymiary 110 × 55 cm, więc zapewnia sporo miejsca na pyszne przekąski umilające wieczór filmowy lub spotkanie z przyjaciółmi. Blat zrobiono z transparentnego szkła hartowanego. Materiał ten cechuje się podwyższoną odpornością na temperaturę czy zarysowania. Ciekawym rozwiązaniem jest półka z czterema przegródkami, możesz w nich umieścić potrzebne drobiazgi – książki, pilota, dekoracje. Wykonano ją z wytrzymałej płyty laminowanej w ciepłym kolorze orzecha. Stylową ramę stanowi metalowy stelaż pomalowany na czarno.

Prostokątna ława ze szklanym blatem sprawdzi się w wielu aranżacjach. Lekka konstrukcja nie przytłacza pomieszczenia, dlatego możesz ją postawić nawet w mniejszym pokoju. Dopełni salon w stylu nowoczesnym, loftowym lub vintage. Z jednej strony kusi elegancją, z drugiej – dodaje wnętrzu przytulności.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 42 cm
Waga 28.6 kg
Do pobrania