Ława Mido – funkcjonalność w najlepszym wydaniu

W nowoczesnym i wygodnym domu liczy się nie tylko estetyczny wygląd wnętrz, ale również najwyższa jakość i funkcjonalność wszystkich sprzętów. Biała, wytrzymała ława Mido to wielozadaniowy mebel, który nie tylko ozdobi Twój dom, ale także ułatwi Ci życie. Przekonaj się sam, jakimi rozwiązaniami może Cię zaskoczyć.

Minimalistyczna ława Mido o prostej i eleganckiej formie posiada dwie pojemne, łatwo wysuwane szuflady po obu stronach. Dzięki możliwości podniesienia blatu bez problemów dostosujesz jego wysokość do swoich potrzeb. Jego dodatkową zaletą jest możliwość obracania. Lakierowana, matowa powierzchnia w białym kolorze zapewnia odporność na zniszczenia i zabrudzenia. Prosty design i uniwersalny kolor sprawiają, że mebel może stać się częścią praktycznie każdej aranżacji.

Ława będzie wyglądać doskonale w nowoczesnym salonie w stylu skandynawskim, klasycznie urządzonej jadalni sypialni glamour lub eklektycznym pokoju gościnnym. Połączenie modnego wyglądu i funkcjonalności czyni z niej uniwersalny element wyposażenia w każdym pomieszczeniu.

Mido - wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał mdf