Ława 100/45/60 – zdefiniuj swój styl

Z kolekcją Modeo tworzenie wyglądu mebli jest proste i szybkie. Dzięki konfiguratorowi możesz dostosować wygląd szafek, komód, regałów i biurek do swoich potrzeb. Określ kolorystykę korpusu i frontów, wybierz uchwyty i rodzaj nóżek. Możesz też zdecydować się na dodatkowy blat i energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do wnętrza klimatyczny nastrój.

Jeśli szukasz gotowych zestawów mebli, znajdziesz je również w kolekcji Modeo. Chcesz zaprojektować całą aranżację od podstaw? Pomogą Ci w tym również meble uzupełniające.

Ława 100/45/60 to mebel, który świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym lub sypialni. Możesz umieścić ją w kąciku kawowym lub miejscu, w którym lubisz się zrelaksować, czytając książki. Zaprojektuj jej wygląd i dostosuj go do swoich potrzeb – wybierz kolor korpusu oraz frontów, wzór uchwytów i nóżki, które dodadzą jej lekkości. W zależności od tego, jaką kolorystykę wybierzesz, z łatwością dopasujesz ją do różnych aranżacji.

Ławę zestaw z innymi meblami z kolekcji Modeo: szafkami, komodami, witrynami, regałami, biurkiem i toaletką. Dzięki temu stworzysz spójną aranżacją, która wyrazi Twój styl.

 

Ławę Modeo 100/45/60 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 56 cm
Waga 40.486 kg
Do pobrania