Ława Zegna A – nowoczesna i awangardowa

Ława Zegna A jak mało który mebel już na pierwszy rzut oka kojarzy się ze słowem „nowoczesny”. Najlepiej wpasuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym i glamour, choć może też pomóc w urozmaiceniu prostego wystroju nawiązującego do skandynawskich wzorców. Możesz postawić ją w salonie, sypialni, gabinecie. Jest doskonała jako wyposażenie kącika kawowego. W połączeniu z odpowiednio dobranymi meblami (pufy, narożnik, fotele) – stworzy przytulne, klimatyczne miejsce do wypoczynku. Ława podkreśli nowoczesny charakter wystroju, stając się przysłowiową kropką nad „i” dla oryginalnej aranżacji.

Ława Zegna A składa się ze stelaża z metalu oraz blatu ze szkła hartowanego. Geometryczne kształty stelaża nadają mu wrażenia ruchu i dynamiki. Szklany, prostokątny blat jest odporny na zarysowania i wysokie temperatury. Kolorami ławy Zegna A są chrom i transparentny. Jej wymiary wynoszą: 40 × 60 × 120 cm.

Pasuje do różnych rodzajów mebli i materiałów. Dobrze odnajduje się w odcieniach szarości i graficie, a także bieli i wystrojach przełamanych bardziej wyrazistymi kolorami.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Waga 24 kg
Do pobrania