Ławka Mokka – wygodna ławka o eleganckim designie

Jeśli uważasz, że wyposażenie mieszkania powinno maksymalnie wpływać na wygodę domowników, to ławka Mokka jest propozycją dla Ciebie. Doskonale sprawdzi się ona w przedpokoju, kiedy chcesz komfortowo ubrać buty bez konieczności schylania się. Ławka jest szeroka na 44 cm, długa na 97 cm, dlatego jednocześnie mogą na niej siedzieć nawet dwie osoby.

Lubisz, kiedy wnętrze nabiera bardziej szykownego wyrazu? W takim razie elegancka ławka jest tym, czego szukasz. Posiada ona nogi wykonane z chromowanego metalu, którego powierzchnia efektownie odbija refleksy światła. Siedzisko ławki jest pokryte welwetową tkaniną, wyróżniającą się połyskiem i tym, że jest miękka w dotyku.

Stylowa ławka nie tylko prezentuje się szlachetnie, jest również niezwykle wytrzymała. Cztery nogi ławki są połączone ze sobą rurkami, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Wszystkie metalowe elementy ławki są wykonane ze stali chromowanej, która jest odporna na działanie korozji. A dzięki temu, że siedzisko jest pokryte welwetową tkaniną, wszelkiego rodzaju zabrudzenia możesz łatwo usunąć za pomocą nawilżonej chusteczki lub odkurzacza.

Mokka - wymiary
Długość 97 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 46 cm
Waga 10.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Materiał tkanina/stal