Ławka z pojemnikiem Cleo – ławka o uniwersalnym designie

Zastanawiasz się, gdzie schować ulubiony koc i poduszkę? A może szukasz dodatkowej przestrzeni, aby Twoje dziecko mogło ukryć swoje skarby? Ławka z pojemnikiem Cleo sprawdzi się doskonale jako miejsce do przechowywania osobistych przedmiotów. We wnętrzu pojemnika możesz zmieścić wiele rzeczy o różnej wielkości. Na miękkim, pokrytym ozdobnym pikowaniem siedzisku możesz wygodnie usiąść, np. podczas zabawy ze swoją pociechą albo kiedy zakładasz obuwie.

Elegancka ławka jest pokryta materiałem tapicerskim o popielatej barwie. Dzięki temu ławka ma uniwersalny charakter i możesz ją aranżować w różnego rodzaju wnętrzach. Produkt może być dopełnieniem wystroju sypialni, gdzie dominuje ciemna, nastrojowa kolorystyka. Ławkę możesz umieścić w salonie urządzonym w stylu skandynawskim.

Stylowa ławka wyróżnia się interesującym designem. Pojemnik do przechowywania w kształcie prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach jest ułożony poziomo na czterech, smukłych nogach. Rozwiązanie to sprawia, że ławka wydaje się niezwykle lekka... i taka jest w rzeczywistości, ponieważ jej waga to nieco ponad 10 kg.