Tapicerowana ławka do sypialni. Ta tapicerowana i wyściełana ławka z pewnością doda szyku każdemu wnętrzu. Mieniący się welur jest pięknie podkreślony przez pionowe przeszycia, nadając całości eleganckiego wyglądu. Uniwersalny kształt sprawia, że sprawdzi się jako siedzisko w korytarzu, otomana w salonie lub sypialni. Ławka wygląda fantastycznie jako pojedynczy akcent dekoracyjny w pomieszczeniu oraz wpasuje się doskonale we wnętrza w stylu eklektycznym i glamour.

Szczegóły:

Typ produktu: Stołek
Styl: Glamour
Kolor główny: Szary
Odcień: Jasnoszary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Pianka
Materiał nóżek: Metal
Skład materiału: 100% Poliester
Zaślepki ochronne: Tak
Miejsce do przechowywania: Nie

Wymiary:

Głębokość: 48 cm
Grubość siedziska: 28 cm
Szerokość: 93 cm
Wysokość: 42 cm
Powierzchnia siedziska: 89x45 cm
Waga: 10 kg
Maks. obciążenie: 150 kg

W ofercie: 1 x Ławka

Cechy produktu: Stabilne i wygodne siedzisko, Elegancki wygląd, Wytworny design, Solidna jakość wykonania, Wielofunkcyjny, Nakładki na nóżki chronią podłogę przed zarysowaniem

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu
2.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki.