Ławostół ISO – mebel na każde potrzeby

Nie możesz się zdecydować co postawić w salonie, czy stół czy ławę? A co powiesz na mebel 2 w 1? Ławostół ISO będzie idealną propozycją dla Ciebie – na co dzień będzie miejscem na kawę i ciasteczka, a w razie potrzeby możesz zyskać wygodny stół pod wystawny obiad.

Na co dzień docenisz ławę o wymiarach 110x65 cm i wysokość 58cm. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, to dostosuj ławostół do swoich potrzeb. Podnieś go do wysokości 75 cm za pomocą podnośnika pneumatycznego. Prowadnice synchroniczne umożliwią szybkie i łatwe wydłużenie blatu do 170 cm za pomocą 2 (30cm) wkładek schowanych pod blatem.

Solidną podstawę tworzą 4 połączone ze sobą nogi, okalające praktyczną półkę poniżej blatu – idealną na pilota czy aktualnie czytane magazyny, np. wnętrzarskie.

Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych ławy do salonu. Do wyboru masz biały super połysk – idealny do nowoczesnych aranży, dąb wotan - do bardziej klasycznych wnętrz i beton – do loftowych i industrialnych kompozycji. W salonach BRW jest możliwość mieszania kolorów blat-nogi-podstawa lub wybrać wariant mniejszy z 1 wkładką (30cm) Długość: 110-140cm.

Nowoczesny ławostół ISO urozmaici aranżację oraz stworzy funkcjonalne miejsce do serwowania posiłków.

Właśnie tego stolika szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb sonoma, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, dąb stirling.

Wymiary
Długość 110-170 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 58-75 cm
Do pobrania