Fotel GIBRALTAR

Na balkonie, tarasie i w ogrodzie, gdziekolwiek będziesz chciała spędzać wolne chwile sprawdzą się meble ogrodowe. Jeżeli cenisz funkcjonalne rozwiązania to luksusowy fotel Gibraltar będzie doskonałym towarzyszem podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.

Ten unikatowy mebel ogrodowy 2 w 1 wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania takie jak prowadnice i system rolek. Dzięki temu możesz użytkować mebel jako fotel, a wysuwając podnóżek możesz przeobrazić go w wygodny leżak. Fotel oparty jest na metalowym stelażu, który zapewnia stabilność i wytrzymałość obciążenia do 110 kg. Wielopozycyjny fotel możesz dopasować do swoich upodobań regulując odchylenie oparcia. Welurowa poduszka jest wypełniona pianką wysokoelastyczną zapewniając Ci wygodny wypoczynek.

Połączenie kolorystyczne stelażu w kolorze antracyt i czarnej tkaniny w subtelne wzory sprawdzi się w każdej aranżacji. Podczas codziennego użytkowania z pewnością docenisz wysoką jakość polskiego produktu.

Porzuć domowe obowiązki, wyjdź przed dom i rozkoszuj się słoneczną, letnią pogodą. Zaproś przyjaciół i rodzinę i zrelaksuj się na fotelu pozycyjnym Gibraltar.

Gibraltar - wymiary
Głębokość 175 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 107 cm
Waga 9.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Patio
Pozostałe informacje
Materiał stal/poliester