Łóżko Holten – sposób na regenerację sił

Jeżeli właśnie kończysz aranżację salonu i jadalni, to nadszedł czas na przygotowanie zabudowy pokoju młodzieżowego. Z pomocą przychodzi nowoczesna kolekcja Holten, w której zachwycą Cię pogrubiane boki korpusu, jasne wybarwienie i oryginalne wezgłowie.

Szkoła, studia, praca, zajęcia dodatkowe – życie w ciągłym biegu jest dla wielu normalnością. Chcemy jednak przypomnieć, jak ważny jest zdrowy sen i regeneracja sił. Regularny sen niweluje stres i pozwala utrzymać koncentrację. Dlatego warto zainwestować w wygodne łóżko Holten.

Wysokie wezgłowie zabezpiecza poduszkę przed zsunięciem się, a ścianę przed zabrudzeniem. To ważne, zwłaszcza gdy dziecko uczy się w łóżku. Powierzchnia spania 120x200 cm pozwoli się wyspać nawet „nocny marek”.

Łóżko o wymiarach 129x204,5 cm możesz rozbudować o szufladę Holten. Dzięki niej zyskasz miejsce na przechowywanie pościeli, zabawek lub ubrań sezonowych.

Korpus mebla w kolorze biały mat przełamano listwami, które wieńczą wezgłowia. Ich efektowne, widoczne usłojenie i kolorystyka dąb wotan dodaje charakteru całości.

Łóżko Holten możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną, funkcjonalną i stylową aranżację pokoju dziennego, biura i pokoju młodzieżowego.

Holten - wymiary
Długość 204,5 cm
Szerokość 129 cm
Wysokość 40,5-100,5 cm
Waga 41.05 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 120 cm
Materiał ramy płyta meblowa
Atuty produktu
powierzchnia lakierowana
Wykorzystane materiały
opcje specjalne