Łóżko Widar 140 – spanie w komfortowych warunkach


Meble o prostej formie stanowią praktyczne rozwiązanie na lata. Nie musisz przejmować się zmieniającymi się trendami – Twoje wnętrze zawsze będzie w modzie. Łóżko Widar o szerokości 140 cm stanowi bazę eleganckiej, a zarazem przytulnej sypialni. Dowiedz się, jakie ma zalety!

Tapicerowane łóżko z pojemnikiem to praktyczny wybór do sypialni. Okazałe, minimalistyczne wezgłowie stanowi optymalne podparcie dla pleców podczas wieczornej lektury. Koniec z odczuciem chłodu pochodzącym od zimnej ściany – miękkie wypełnienie zapewni Ci niesamowity komfort, więc chętniej przeczytasz jeszcze jeden rozdział książki. Siedzisko wypełniono sprężynami pocket, które doskonale stabilizują całą sylwetkę.

Powierzchnia spania wynosi 140 × 200 cm, dlatego mebel polecany jest do mniejszych sypialni. Pamiętaj, by dobrać do łóżka materac zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Pojemnik na pościel to dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonalne łóżko. W prezentowanym modelu jest na tyle obszerny, że możesz trzymać tu zapasową pościel, ozdobne poduszki czy dodatkowy koc.

Łóżko Widar 140 będzie podstawą Twojej strefy relaksu. Uzupełnij je o miękkie poduchy, piękną pościel i efektowną narzutę, a stworzysz miejsce, do którego chętnie się wraca każdego wieczoru.

Cechy szczególne mebla:

•         Łóżko z pojemnikiem

•         Zmiękczone oparcie – zwiększony komfort podczas użytkowania

•         Wymaga dokupienia materaca – dopasowanie wygody do potrzeb

Wymiary
Długość 213 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 115 cm
Waga 130 kg
Do pobrania