Łóżko Palini 140 – pełna regeneracja


Urządzasz sypialnię? Szukasz prostego łóżka z tapicerowanym wezgłowiem i pojemnikiem na pościel? Zwróć uwagę na nowoczesne łóżko Palini! Przemyślana konstrukcja zapewni Ci pełną wygodę podczas snu i ułatwi utrzymanie porządku na co dzień.

Dwuosobowe łóżko Palini wyróżnia się wysokim, miękkim wezgłowiem, które świetnie chroni przed chłodem zimnej ściany podczas wieczornej lektury. Korpus mebla również obity jest tkaniną, więc całość prezentuje się bardzo elegancko. Nowoczesnego charakteru i niebywałej lekkości dodają podwyższone, metalowe stopki, dzięki którym z łatwością umyjesz podłogę pod meblem (lub wyręczy Cię w tym zadaniu robot sprzątający).

Powierzchnia spania wynosi 140 × 200 cm. Dobierz do łóżka odpowiedni materac, by miejsce wypoczynku było w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. W komplecie jest natomiast pakiet ERGO SPACE, czyli pojemnik na pościel z podnoszonym stelażem. Łatwy dostęp do pojemnika gwarantuje stelaż na podnośnikach gazowych – nawet drobna osoba podnosi go bez żadnego wysiłku.

Łóżko Palini o szerokości 140 cm będzie pasować do nowoczesnej sypialni, sprawdzi się również we wnętrzu industrialnym czy loftowym. Minimalistyczna forma pozwala zaszaleć z dodatkami – możesz zupełnie zmienić oblicze mebla, uzupełniając go o barwną narzutę czy ozdobne poduszki.
 

Cechy szczególne mebla:

  • Łóżko z pojemnikiem
  • Zmiękczone oparcie – komfort podczas użytkowania
  • W komplecie pakiet ERGO SPACE – pojemnik z podnoszonym stelażem (komplet stanowią stelaż otwierany i dno pojemnika) – miejsce do przechowywania
  • Ozdobne stopki metalowe – zwiększona trwałość i wytrzymałość
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Wymaga dokupienia materaca – dopasowanie wygody do potrzeb