Łóżko MALA - odpoczynek w zaciszu sypialni

Codzienny maraton dobiega końca? Idealną przestrzeń do wypoczynku tworzy sypialnia, a w niej duże łóżko Mala, w którym zrelaksujesz się po trudach dnia i przygotujesz do kolejnego. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie mebli do Twoich potrzeb i możliwości pomieszczenia.

Tym, co wyróżnia nowoczesne łóżko dwuosobowe jest podwyższone wezgłowie, które jest komfortowym podparciem dla pleców podczas wieczornej lektury oraz zabezpieczeniem poduszki przed spadaniem, a ściany przed zabrudzeniem. Ten praktyczny element ozdobiono wciągami, które tworzą harmonijny i estetyczny wygląd. Dopełnieniem całości są podwyższone chromowane stopki, które ułatwiają dostęp do podłoża, co przyda się w trakcie sprzątania.

W zestawie dołączamy pakiet Ergo Futon, czyli listwy boczne i środkowa, które pozwalają na zastosowanie dowolnego stelaża płaskiego. Jednostopniowa wysokość mocowania sprawia, że stelaż leży pewnie i bezpiecznie. To doskonała podstawa pod materac, który możesz wybrać zgodnie z upodobaniami.

Łóżko Mala jest dostępne w 3 bazowych rozmiarach: 120x200, 140x200 i 160x200 cm. Wybierz te, które najlepiej sprawdzi się we wnętrzu Twojej sypialni.

 

 

UWAGA: Materac oraz stelaż płaski dostępne za dodatkową opłatą.
Mala - wymiary
Długość 213 cm
Szerokość 168 cm
Wysokość 102 cm
Waga 54 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 160 cm
Materiał obicia tkanina
Rodzaj stopek tworzywo