Łóżko Salta – sposób na wygodny sen

Podczas codziennych wyzwań można się zmęczyć, dlatego zadbaj o to, by sypialnia była strefą maksymalnie komfortowego wypoczynku i regeneracji sił. Pomoże w tym stylowe łóżko Salta, które będzie trudno opuścić po dźwięku budzika.

Tym, co wyróżnia łóżko Salta spośród innych są zaoblone rogi wezgłowia – przełamuje to schematy, gdzie najczęściej spotykamy się z ostrymi krawędziami mebli. Podwyższone wezgłowie to także dobra forma oparcia, które docenisz podczas wieczornego czytania książki. Komfortowe użytkowanie i zabezpieczenie przed zsuwaniem się kołdry tworzy podwyższony przednóżek. Efektowną prezentację mebla wypoczynkowego oraz jego harmonijny wygląd tworzą wciągi i guziki w wezgłowiu oraz wysokie, drewniane stopki, dzięki którym masz ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania.

Jakie jest wyposażenie łóżka tapicerowanego? W zestawie znajduje się pakiet Ergo Futon, czyli listwy boczne i środkowa, które pozwalają na zastosowanie dowolnego stelaża płaskiego. Osadzony na jednostopniowej wysokości mocowania leży pewnie i bezpiecznie. To doskonała podstawa pod materac, który możesz wybrać samodzielnie, zgodnie z preferencjami.

Nowoczesne łóżko Salta jest dostępne w 3 rozmiarach: jednoosobowe 90x200 i dwuosobowe 140x200 cm i 160x200 cm. Wybierz te, które wpisze się w wystrój sypialni lub hotelowy pokój.

 

Cechy szczególne mebla:
Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
Ozdobne wciągi - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
Podwyższony tzw. przednóżek zapewnia stabilne podparcie i zwiększa komfort użytkowania podczas snu
1 stopniowa wysokość mocowania listew ERGO FUTON
W komplecie pakiet ERGO FUTON - listwy podtrzymujące (komplet stanowią listwy boczne i środkowa) pozwalające na zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem
Stopki drewniane – estetyka wyglądu
Dostępne rozmiary: 90x200, 140x200