Łóżko Widar 160 – podstawa przytulnej sypialni


Czym powinna charakteryzować się przytulna sypialnia? Z pewnością nie może w niej zabraknąć miękkich tkanin i nastrojowego oświetlenia. Podstawę stanowi jednak łóżko. Wybierając dwuosobowe łóżko Widar, znacznie ułatwiasz sobie zadanie urządzenia klimatycznej sypialni. Dowiedz się, dlaczego!

Przede wszystkim jest to model tapicerowany, więc od razu zyskujesz miękką fakturę sprzyjającą błogiemu wypoczynkowi. Duże wezgłowie skutecznie ochroni Cię przed zimną ścianą i pozwoli przyjemniej spędzić czas na lekturze książki. Siedzisko wypełniono sprężynami pocket, które słyną z optymalnego podparcia całej sylwetki.

Miejsce do przechowywania też się tu znalazło w postaci pojemnika na pościel. Schowasz w nim zapasowe poszewki, koce czy poduszki.

Powierzchnia spania wynosi 160 × 200 cm – to optymalny wymiar zapewniający komfort dwóm osobom. Pamiętaj, by dobrać do łóżka materac – w ten sposób zagwarantujesz sobie pełną wygodę wypoczynku.

Łóżko Widar o szerokości 160 cm to świetna baza nowoczesnej strefy wypoczynkowej. Minimalistyczny design współgra z wieloma aranżacjami i pozwala Ci poszaleć z dodatkami.

Cechy szczególne mebla:

  • Łóżko z pojemnikiem
  • Zmiękczone oparcie – zwiększony komfort podczas użytkowania
  • Wymaga dokupienia materaca – dopasowanie wygody do potrzeb