Łóżko Baylar – w trosce o Twój komfort

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje materaca.

 

Nie sposób przejść obok niej obojętnie – kolekcja Baylar rozkocha w sobie niejednego miłośnika prostych i funkcjonalnych mebli. Prostota, dodatkowe listwy na bokach i blacie, ozdobna ryflowana listwa i oświetlenie wyróżniają kolekcję utrzymaną w stylu solidnym.

Przechowywanie i eksponowanie to cechy salonu, a sypialni? Komfort i podręczne, funkcjonalne rozwiązania. To dlatego łóżko Baylar z podnoszonym stelażem i pojemnikiem na pościel tak doskonale sprawdza się w tym pomieszczeniu.

Łóżko  z powierzchnią spania o wymiarach 160 x 200 cm pozwoli wyspać się 2 dorosłym osobom. Pamiętaj, że ostateczny komfort to zasługa odpowiedniego materacu, który znajdziesz w naszej ofercie.

Znamy już praktyczne zastosowanie łóżka w stylu solidnym, a co z wyglądem? Pogrubiane boki korpusu i wezgłowia stanowią solidną oprawę dla paneli wezgłowia. To wszystko w wybarwieniu dąb monastery. Ozdobna, ryflowana listwa nadaje charakter całości. Podkreśli ją energooszczędne oświetlenie LED umieszczone pod listwą.

Łóżko Baylar możesz ustawić obok jednej lub dwóch szafek nocnych, w pobliżu powinna znaleźć się także szafa lub komoda na odzież. Łącząc ze sobą poszczególne elementy kolekcji, możesz stworzyć spójną i funkcjonalną zabudowę sypialni i salonu.

Wymiary
Długość 206 cm
Szerokość 169,5 cm
Wysokość 41-105,5 cm
Waga 117.45 kg
Do pobrania