Łóżko z pojemnikiem Frija 160 – design, który zachwyca

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje materaca.

 

Styl skandynawski jest niezwykle popularny dzięki połączeniu minimalistycznego designu, naturalności i przytulnej atmosfery. To idealne połączenie możesz teraz przenieść do swojej sypialni, uzyskując nowy wymiar harmonii, wygody i atrakcyjności.

Łóżko z pojemnikiem Frija sprawi, że Twoje wnętrze stanie się oazą komfortu, gdzie sen jest prawdziwą przyjemnością. Połączenie odcieni sosny andersen i dębu artisan tworzy spójny mebel, który zaskakuje doskonałym stylem.

Powierzchnia spania o wymiarach 160 x 200 cm to gwarancja idealnego wypoczynku. Solidny i wytrzymały stelaż pozwoli umieścić na nim odpowiedni materac. Dla prawidłowego funkcjonowania mechanizmu podnoszenia stelaża łóżka materac powinien mieć ciężar minimalnie 31,5 kg / maksymalnie 41 kg. Sam decydujesz, na czym śpisz i jakie podparcie jest najlepsze dla Twojego kręgosłupa!

Po uniesieniu stelaża masz dostęp do obszernego pojemnika, który sprawi, że w prosty sposób zorganizujesz i uprzątniesz przestrzeń sypialni. Zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania, co jest szczególnie istotne w niewielkich pomieszczeniach.

W pojemniku łóżka możesz umieścić nie tylko pościel, ale też sezonowe ubrania, koce czy poduchy ozdobne. To również świetne miejsce, by ukryć wszystkie zbędne dla estetyki wnętrza przedmioty. Dzięki temu rozwiązaniu łatwo utrzymasz porządek i harmonię w swojej sypialni.

Łóżko Frija posiada też wysokie i stabilne wezgłowie, które ozdobiono charakterystycznymi dla stylu skandynawskiego szprosami. Zagłówek zapewnia komfort oparcia i sprawia, że poduszki nie leżą bezpośrednio na ścianie.

Łóżko doda wyjątkowego uroku i charakteru Twojej sypialni, tworząc unikalną atmosferę i zapewniając odpowiednią jakość snu. Stwórz – wraz z innymi meblami z kolekcji Frija – wymarzoną przestrzeń do odpoczynku.

 

Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 168 cm
Wysokość 57-95 cm
Waga 130.9 kg
Do pobrania