Łóżko Manar – kontynentalne łoże do sypialni

W nowoczesnej sypialni nie ma miejsca na bogate rzeźbienia i przesadne ozdoby. Tu liczy się prostota i funkcjonalność oraz starannie dobrane detale. W takie tło doskonale wpisze się kontynentalne łóżko Manar w stylu nowoczesnym.

Kontynentalny charakter łóżka podkreśla podwyższony, w całości tapicerowany zagłówek, który będzie wygodnym oparciem dla pleców podczas wieczorów z ulubioną lekturą lub filmem. Tym, co je wyróżnia jest tapicerowany stelaż wypełniony sprężynami minipocket. Takie rozwiązanie sprawdzi się jako baza pod materac, ale też dodatkowa amortyzacja, dzięki czemu spędzisz noc komfortowo. Odpowiedni dobór materaca zapewni wysoki komfort wypoczynku. 

Łóżko z pojemnikiem na pościel sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich przestrzeniach, tworząc dodatkowe miejsce do przechowywania nie tylko pościeli, ale też koców, zabawek czy ubrań sezonowych. Wygodny dostęp do zawartości pojemnika to zasługa uchwytów przy wieku skrzyni.

Łóżko 160x200 cm sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach, tworząc idealne miejsce do wypoczynku dla 2 osób.

To nie wszystko! Na uwagę zasługują ozdobne przeszycia jednoigłowe i wciągi na wezgłowiu, które tworzą harmonijny i estetyczny wygląd łóżka Manar.


Cechy szczególne mebla:
• Łóżko w stylu nowoczesnym z ozdobnymi przeszyciami na wezgłowiu.
• Kontynentalny charakter łóżka podkreśla podwyższony, w całości tapicerowany zagłówek, który będzie wygodnym oparciem dla pleców podczas wieczorów z ulubioną lekturą lub filmem.
• Zatapicerowany stelaż z minipocketem stanowi podstawę dla materaca i dodatkowo amortyzuje, polepszając komfort użytkowania podczas snu.
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania.
• Ozdobne przeszycia jednoigłowe i wciągi na wezgłowiu - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd.
• W komplecie pojemnik - zwiększona możliwość przechowywania.
• Uchwyty przy wieku skrzyni - wygodne i sprawne otwieranie pojemnika.
• W opcji możliwość dopasowania odpowiednich materacy.
Manar - wymiary
Szerokość 161 cm
Wysokość 116 cm
Głębokość 212 cm
Waga 146 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 160 cm
Pojemnik na pościel tak
Materiał obicia tkanina
Wypełnienie oparcia pianka
Funkcja tkaniny łatwoczyszcząca, przyjazna zwierzętom
Atuty produktu
tkanina łatwoczyszcząca
tkanina przyjazna zwierzętom
Wykorzystane materiały
wyposażenie oparcia
wyposażenie materaca