Łóżko B Ostia – komfort odpoczynku i przechowywania

Urządzasz swoje mieszkanie? Po kuchni, jadalni i salonie przyszedł czas na sypialnię? Pamiętaj, że to miejsce, w którym rozpoczynasz i kończysz każdy dzień, dlatego warto by zabudowa była komfortowa i funkcjonalna.

Łóżko Ostia stanie się królem Twojej sypialni. Nie tylko jest duże, idealne dla dwóch osób, ale także funkcjonalne. Powierzchnia spania równa 160x200 cm to nieoceniony komfort wypoczynku we dwoje. Stelaż może być otwierany na prawą lub lewą stronę. Pod stelażem znajdziesz pojemnik na pościel. Ale to nie wszystko! W dolnej części łóżka, w wezgłowiu, ukryto dodatkowy pojemnik - idealny na poduszki ozdobne, piżamy lub zapasową pościel. Może też pełnić rolę siedziska, które sprawdzi się podczas codziennego ubierania się.

Praktyczne, ale też efektowne. Poznaj detale łóżka dwuosobowego z pojemnikiem. Utrzymane w kolorystyce dąb artisan zachwyca elementami tapicerowanymi w kolorze solar 99 black.

Łóżko Ostia możesz zestawić z szafą, szafką nocną i komodą, tworząc tym samym wyjątkową zabudowę sypialni. W kolekcji znajdziesz także inne bryły, które umożliwią zabudowę salonu i jadalni w stylu solidnym.

Ostia - wymiary
Długość 247 cm
Szerokość 165 cm
Wysokość 49-100,5 cm
Waga 161.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 160 cm
Materiał płyta meblowa/tkanina
Pojemnik na pościel tak