Łóżko Pont 160 z pojemnikiem – nienaganna estetyka w sypialni

 

Jeśli nowoczesna, komfortowa sypialnia jest Twoim marzeniem, to meble z serii Pont pozwolą Ci je spełnić.

Łóżko Pont o powierzchni spania 160 x 200 cm to mebel, który nie tylko zauroczy Cię niebanalnym designem i komfortem wypoczynku, ale też spełni wszystkie praktyczne funkcje.

Łóżko wyposażone zostało w stelaż z listwami sprężynującymi oraz pojemnik, do którego dostaniesz się w wygodny sposób – unosząc osadzony na podnośnikach gazowych stelaż. Takie rozwiązanie pozwoli Ci bez trudu włożyć do obszernej skrzyni pościel, koce czy inne – zaburzające ład i estetykę sypialni – rzeczy.

 

Konstrukcja łóżka Pont jest lewitująca, dzięki czemu jest ono wygodniejsze i bezpieczniejsze w użytkowaniu. Mebel posiada wysokie wezgłowie, na którym komfortowo ułożysz poduszkę. Ten element odseparuje Twoją głowę od ściany, tworząc przytulną przestrzeń do snu. Kameralność i urok nadadzą wnętrzu czarne elementy – podstawa i akcenty dekoracyjne zagłówka – które połączono z modnym odcieniem dębu artisan.

 

Dobierz do łóżka optymalny materac i ciesz się modnym designem sypialni.

 

Kolekcja Pont oferuje szeroki wybór mebli, dzięki którym stworzysz nowoczesną i praktyczną aranżację jadalni, salonu lub przedpokoju.

 

 

 

Wymiary
Długość 211,5 cm
Szerokość 186 cm
Wysokość 43-115 cm
Waga 151.9 kg
Do pobrania