Łóżko Kassel A – baza Twojej sypialni

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Podczas urządzania wnętrza sypialni, warto postawić na funkcjonalne rozwiązania i nowoczesną stylistykę. Kolekcja Kassel sprawdzi się idealnie.

- Codzienna rutyna może być łatwiejsza, gdy otaczasz się praktycznymi rozwiązaniami. W samym sercu sypialni postaw łóżko Kassel ze zintegrowanymi szufladami. Szerokie, dwuosobowe łóżko o powierzchni spania równej 180x200 cm, to idealne miejsce wypoczynku. Dobierz odpowiedni stelaż i materac, według własnych preferencji.

- Co wyróżnia mebel? Wysokie, tapicerowane wezgłowie, które stanowi efektowną ozdobę mebla, zabezpiecza poduszkę przed spadaniem oraz tworzy stabilne oparcie - idealne podczas wieczornego czytania. Wówczas docenisz oświetlenie LED przy łóżku, które włączysz za pomocą panelu dotykowego.

- Korpus w kolorze dąb monastery został dopełniony przez tapicerowane obicie wezgłowia w kolorze czarnym. W ciemnej tonacji są także fronty szuflad w kolorze dąb czarny.

- Codziennie budzi Cię melodia z telefonu? Miej go zawsze w zasięgu ręki. Nowoczesne łóżko jest wyposażone w gniazda USB, dzięki czemu możesz podłączyć telefon do ładowarki.

- Zestawiając łóżko Kassel 180 z szafą, komodą i półką stworzysz wymarzoną i ergonomiczną przestrzeń sypialni.

Wymiary
Długość 206 cm
Szerokość 185-285 cm
Wysokość 42-98,5 cm
Waga 103.85 kg
Do pobrania