Łóżko Luca – centralne miejsce dużej sypialni

Sypialnia to miejsce, w którym relaks i wyciszenie idzie w parze. Doskonałym uzupełnieniem jest prowansalska, delikatna kolekcja Luca.

- Przestronne łóżko Luca zapewni Ci miejsce do spania, o jakim marzysz. Łoże dla dwojga o powierzchni spania o wymiarach 180x200 cm pozwoli Ci ułożyć się w najbardziej komfortowej dla siebie pozycji, a przy tym spokojnie wyspać.

- Dwie pakowne, boczne szuflady (w standardzie) to idealne miejsce nie tylko na pościel, ale także na drobiazgi.

- Funkcjonalne wezgłowie pozwala wygodnie się oprzeć, chroni ścianę przed zabrudzeniami, a dodatkowo zapobiega uciążliwemu zsuwaniu się poduszek.

- Jasną kolorystykę modrzew sibiu jasny przełamano listwami i frontami szuflad w ciemnym kolorze sosna larico, podkreślając prowansalski styl kolekcji.

- Przekonaj się, jak mało potrzeba , by polubić poranne pobudki! Zobacz naszą szeroką ofertę materacy i stelaży - stwórz sobie perfekcyjne warunki do codziennego wypoczynku.

- W trosce o komfort Twojego snu stworzyliśmy kolekcję mebli sypialnianych Luca. Dobierz odpowiednie moduły i zorganizuj najbardziej funkcjonalną dla Ciebie przestrzeń.

Uwaga: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca

Luca - wymiary
Długość 205,5 cm
Szerokość 186 cm
Wysokość 58,5-90,5 cm
Waga 86.1 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

 

Wykorzystane materiały:

Wezgłowia: płyta wiórowa, listwa MDF, folia finish

Listwy boczne, nogi: listwa drewniana

 

Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.


Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 180 cm
Materiał płyta meblowa
Pojemnik na pościel nie