Łóżko Ronse – strefa wypoczynku

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Salon, pokój młodzieżowy i domowe biuro – czy te pomieszczenia coś łączy? Tak! Możesz je jednolicie zabudować, wykorzystując kolekcję Ronse. Stylowe meble oczarują Cię kolorystyką łączącą dąb i szarość oraz prostotą form.

Dzień dobiega końca i najwyższy czas zanurzyć się w pościeli? Przygotuj swojemu dziecku iście królewski wypoczynek. Ustaw pod ścianą lub w centralnej części pokoju duże łóżko młodzieżowe Ronse. Praktyczne wezgłowie zabezpieczy poduszkę przed zsunięciem w czasie snu.

Łóżko z powierzchnią spania równą 90 x 200 cm to idealne miejsce dla dziecka i nastolatka. Aby było komfortowe musisz uzupełnić je o stelaż i wygodny materac, dopasowany do wagi i preferencji Twojego dziecka.

W kolekcji znajdziesz też praktyczną szufladę na pościel, którą możesz wypełnić kocami, zabawkami lub ubraniami i wsunąć pod łóżko.

Połączenie kolorystyczne dąb San Remo z widocznym usłojeniem i wnętrza mebla w kolorze szary wolfram, tworzy uniwersalną propozycję do każdego wnętrza. Z łatwością przełamiesz je kolorowymi tekstyliami i dodatkami.

Łóżko Ronse nie może pozostać osamotnione, dlatego dobierz do niego pozostałe elementy z kolekcji. W ten sposób stworzysz spójną stylistycznie, ale przede wszystkim funkcjonalną zabudowę.

Wymiary
Długość 204,5 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 74/40 cm
Waga 28 kg
Do pobrania