Łóżko kontynentalne to gwarancja długiego, głębokiego snu i odprężających nocy.

Łóżko wyposażone jest w dwa pojemne schowki które oferują dużo miejsca na pościel i poduszki, zapewniając uporządkowany wygląd sypialni.

Wykorzystany materiał tapicerski jest trwały i odporny na zużycie.

Materac Multipocket o grubości 20 cm (H4) z kieszeniowym układem sprężyn (780 sprężyn/m2), pianką PUR T30 i matą kokosową doskonale dostosowuje się do kształtu ciała.

Twardość H4 jest idealna dla osób, które preferują nieco twardsze materace lub mają lekkie problemy z plecami.

Cienki, 4-centymetrowy topper z pianki poliuretanowej zapewnia dobrą cyrkulację powietrza podczas snu i idealnie dostosowuje się do pozycji ciała.

Wykorzystane materiały są odpowiednie dla alergików.

Pokrowiec można zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i prać w pralce w trybie delikatnym w temperaturze 30°C.

Uwaga:

Dla właścicieli zwierząt domowych polecamy nasze łatwe w pielęgnacji tkaniny "pet-friendly". Dla rodzin z dziećmi zalecamy łóżka z tkaninami odpychającymi wodę (water repellent) z efektem lotosu.

Tkanina Madryt eko skóra to wyjątkowa propozycja, łącząca luksus i styl z troską o środowisko. Ta innowacyjna tkanina odzwierciedla nowoczesne podejście do dekoracji wnętrz, oferując nie tylko niezwykle elegancki wygląd, ale również dbałość o planetę. Madryt eko skóra to przykład, jak można osiągnąć kompromis między estetyką a zrównoważoną produkcją. Ta tkanina ma wszystkie zalety tradycyjnej skóry, zachowując jednocześnie etyczne podejście do projektowania wnętrz. Jej faktura jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także przyjemna w dotyku. Madryt eko skóra dostępna jest w różnorodnych kolorach, umożliwiając dostosowanie jej do dowolnego wystroju. Wybierając tkaninę Madryt eko skóra do tapicerowania mebli, w tym łóżka, można cieszyć się nie tylko komfortem, ale także poczuciem spełnienia ekologicznego. To doskonała propozycja dla tych, którzy pragną wnieść do swojego wnętrza elegancję, jednocześnie dbając o naszą planetę. Madryt eko skóra to synonim zrównoważonej luksusowej wygody.

Informacje o produkcie:

- Zawartość paczki: Łóżko kontynentalne 120/140/160/180/200 x 110 x 208 cm z ramą, materacem i topperem

- Wysokość nóżek: 2 cm

- Materiał: Płyta meblowa, drewno, tworzywo sztuczne (nóżki)

- Głowica: Wyściełana, warstwa pianki o grubości 2 cm

- Materac: Twardość H4, 20 cm wysokości, kieszeniowy układ sprężyn (780 sprężyn/m2 ±5 %), pianka PUR T30 i mata kokosowa

- Topper: Pianka T25 o grubości 4 cm

Użyte skróty: PUR – poliuretan, PS – poliester, PP – polipropylen, CO – bawełna (Cotton)

Wymiary paczek:

1: 125x103x10 - 20kg,

2: 65x205x55 - 45kg

3: 65x205x55 - 45kg,

4: 120x60x10 - 7kg

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Dostawa odbywa się „na krawężniku”: Kierowca nie jest zobowiązany wnosić mebli do mieszkania.

Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania