Łóżko DAVID

Ogród w trakcie wiosny i lata idealnie nadaje się do podziwiania i odpoczynku. Możesz to robić w cieniu drzew lub na pełnym słońcu. Z łóżkiem David możesz wypocząć gdzie tylko chcesz.

Efektowne i nowoczesne łóżko przyciąga spojrzenia i zachęca do spędzania czasu pod chmurką. Weź ulubioną książkę i filiżankę kawy i rozsiądź się wygodnie na designerskim łóżku ogrodowym.

Profilowane łóżko jest wsparte na solidnym stelaży z wysokiej jakości stopu aluminiowego, który jest odporny na korozję. Stelaż pokryto plecionką technorattanową, która zachowuje piękno naturalnego rattanu, a przy tym jest bardziej wytrzymała i lekka. Możesz je bezproblemowo przenieść w inne miejsce. Łóżko ogrodowe pozostaje efektowne przez lata, obojętne na promienie UV oraz obfite opady śniegu i deszczu. Maksymalne obciążenie nie może przekraczać 100 kg.

Łóżko z technorattanu w kolorze brązowym do złudzenia przypomina naturalna plecionkę rattanową.

Absolutny relaks możesz osiągnąć wykładając na łóżko domowe poduszki, tworząc w ten sposób iście królewskie łoże ogrodowe. Oryginalna forma łóżka David sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale również na tarasie oraz patio. 

David - wymiary
Długość 196 cm
Szerokość 64 cm
Wysokość 46 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał technorattan/aluminium