Łóżko piętrowe Nandu– komfort w pokoju rodzeństwa

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje materaca.

 

Nowoczesne, stylowe, przytulne i przestronne, takie powinny być pokoje naszych dzieci. Stwórz swoim latoroślom przestrzeń, która sprzyja rozwijaniu pasji. Nie może tu zabraknąć kolekcji młodzieżowej Nandu.

Łóżko piętrowe Nandu sprawdzi się w pokoju o ograniczonym metrażu, w którym zamieszkuje dwójka dzieci. W ten sposób zyskujesz przestrzeń do zabawy i nauki.

Górne łóżko jest zabezpieczone listwą, dzięki której Twoje dziecko nie spadnie. Wygodna drabinka i praktyczne uchwyty ułatwią wspinaczkę na górny poziom. Dodatkowa szuflada z 2 wydzielonymi przestrzeniami pomoże w przechowywaniu zapasowych pościeli do obu pięter.

- Wybierz z naszej oferty dedykowany materac Sirra, który odpowie na potrzeby Twojego dziecka.

Łóżko piętrowe posiada certyfikat, dzięki czemu są w pełni bezpieczne.

Połączenie kolorystyczne korpusu biały połysk/dąb polski współgra z bazową kolorystyką frontów biały połysk. Szuflada na pościel została ozdobiona frontem w kolorze dąb nagano.

Pokój rodzeństwa może być jeszcze bardziej funkcjonalny. To za sprawą łóżka Nandu, które możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, tworząc tym samym przyjazną przestrzeń do nauki, zabawy i rozwoju.

Wymiary
Długość 184,5 cm
Szerokość 96,5 cm
Wysokość 156,5 cm
Waga 128.65 kg
Do pobrania