Łóżko piętrowe Nandu– komfort w pokoju rodzeństwa

Nowoczesne, stylowe, przytulne i przestronne, takie powinny być pokoje naszych dzieci. Stwórz swoim latoroślom przestrzeń, która sprzyja rozwijaniu pasji. Nie może tu zabraknąć kolekcji młodzieżowej Nandu.

Łóżko piętrowe Nandu sprawdzi się w pokoju o ograniczonym metrażu, w którym zamieszkuje dwójka dzieci. W ten sposób zyskujesz przestrzeń do zabawy i nauki.

Górne łóżko jest zabezpieczone listwą, dzięki której Twoje dziecko nie spadnie. Wygodna drabinka i praktyczne uchwyty ułatwią wspinaczkę na górny poziom. Dodatkowa szuflada z 2 wydzielonymi przestrzeniami pomoże w przechowywaniu zapasowych pościeli do obu pięter.

- Wybierz z naszej oferty dedykowany materac Sirra, który odpowie na potrzeby Twojego dziecka.

Łóżko piętrowe posiada certyfikat, dzięki czemu są w pełni bezpieczne.

Połączenie kolorystyczne korpusu biały połysk/dąb polski współgra z bazową kolorystyką frontów biały połysk. Szuflada na pościel została ozdobiona frontem w kolorze dąb nagano.

Pokój rodzeństwa może być jeszcze bardziej funkcjonalny. To za sprawą łóżka Nandu, które możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, tworząc tym samym przyjazną przestrzeń do nauki, zabawy i rozwoju.

Nandu - wymiary
Długość 184,5 cm
Szerokość 96,5 cm
Wysokość 156,5 cm
Waga 128.65 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 180 cm
Szerokość powierzchni spania 80 cm
Materiał płyta meblowa
Pojemnik na pościel nie
Wykorzystane materiały
opcje specjalne