Łóżko Velvet – dobra noc

Łóżko to mebel o niezwykle ważnym przeznaczeniu. Ma zapewnić komfortowy sen, który z kolei przekłada się na lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Do zakupu łóżka warto więc podejść rozważnie i wybrać model w pełni odpowiadający potrzebom.

Czym może charakteryzować się dobrze dobrane łóżko? Solidną ramą, wysokim zagłówkiem i wygodnym materacem.

Rama z płyty meblowej to wyjątkowo solidne rozwiązanie, które posłuży na lata. Przy tym wprowadza we wnętrzu ciepły, kojący klimat dzięki jasnemu wybarwieniu dąb rustical. Wisienką na torcie jest podświetlana wstawka dekoracyjna ze szropowanego drewna. Wieczorem będzie ona w sypialni niezwykle nastrojowym akcentem.

Wysoki, tapicerowany zagłówek też jest w pakiecie. Jego neutralna, beżowa barwa będzie pasować do wielu aranżacji czy kolorów pościeli. Wygodny materac jest sprawą na tyle indywidualną, że należy wybrać go samodzielnie, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Dwuosobowe łóżko Velvet sprawdzi się w niewielkiej sypialni. Powierzchnia spania wynosząca 140 x 200 cm pozwoli wypocząć, przy czym mebel nie zajmie dużo miejsca.

Przestronny, dzielony pojemnik na pościel to dodatkowe miejsce do przechowywania, co w mniejszych mieszkaniach stanowi bardzo istotną kwestię. Podnoszony stelaż pozwala wygodnie korzystać z pojemnika.

Dobierz pozostałe elementy kolekcji i stwórz sypialnię na miarę swoich marzeń.

Uwaga: cena łóżka nie obejmuje materaca