Opis

Lustro Ścienne Skandynawskie Owalne 58x100 cm

Lustro wykonane z idealnie gładkiej tafli

Kształt - Owalny

Wymiary lustra - 58 cm x 100 cm

Grubość tafli lustra - 4 mm

Szlifowane krawędzie szkła

System montażu - metalowe zawieszki + piankowe dystanse

Możliwość montażu w pozycji pionowej lub poziomiej

Wyjątkowe lustro

Poszukujesz czegoś wyjątkowego, co wyróżni Twoje wnętrza? Wybierz stylowe lustro owalne. 

Unikalny wygląd lustra łączy w sobie klasyczną formę z nowoczesnym designem.  Kształt lustra pozwala na zachowanie ciekawych lini i minimalistycznego stylu.

Lustro jest wszechstronne i sprawdzi się zarówno w sypialni, salonie, przedpokoju, gabinecie, czy też łazience.

Lustra są nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale również idealnym dodatkiem do wystroju wnętrza. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, praktycznego wykorzystania lustra w pomieszczeniu:

  1. Powiększenie przestrzeni - lustra optycznie powiększają pomieszczenie, dlatego świetnie sprawdzą się w małych pokojach, korytarzach czy łazienkach. Umieszczenie lustra na przeciwległych ścianach sprawi, że pomieszczenie będzie wydawało się bardziej przestronne i jasne.
  2. Odbicie światła - lustra odbijają światło, co pozwala na rozświetlenie ciemniejszych pomieszczeń. Dzięki temu można zaoszczędzić na oświetleniu lub uzyskać dodatkowe, naturalne źródło światła.
  3. Element dekoracyjny - lustra są również świetnym elementem dekoracyjnym. Dzięki różnym kształtom i wzorom można uzyskać interesujący efekt wizualny i podkreślić styl wnętrza.
  4. Poprawa ergonomii - umieszczenie lustra w odpowiednim miejscu, np. w garderobie czy przedpokoju, ułatwi codzienne czynności związane z ubieraniem się czy nakładaniem makijażu.
  5. Kreowanie przestrzeni - odpowiednio dobrany kształt i rozmiar lustra może wpłynąć na wizualną strukturę pomieszczenia i nadać mu charakteru.

Zamontuj jak tylko chcesz

Montaż lustra pionowo lub poziomo zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w podjęciu decyzji:

- lustro umieszczone w łazience zazwyczaj jest montowane pionowo, aby ułatwić codzienne czynności, takie jak mycie twarzy czy golenie.

- duże lustra umieszczane są w pozycji poziomej, ponieważ w ten sposób wydają się bardziej proporcjonalne i harmonijne.

- Jeśli chcesz powiększyć optycznie pomieszczenie, lepiej zamontować lustro w pozycji pionowej, ponieważ w ten sposób pokój wydaje się wyższy.

- Jeśli chcesz rozjaśnić pomieszczenie, umieszczenie lustra w pozycji poziomej może okazać się bardziej efektywne.

Funkcjonalna łazienka

Lustro łazienkowe może być doskonałym narzędziem podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych ciała. Perfekcyjny makijaż czy dokładne mycie zębów, nie będą już problemem.

Dodatkowo wydłużona forma lustra jest oryginalna i optycznie powiększa pomieszczenie, co jest szczególnie przydatne w łazienkach o mniejszych rozmiarach.

Proszę zwrócić uwagę, że zdjęcia w tej ofercie przedstawiają lustra o różnych wymiarach, prosimy sprawdzić wielkość przed zakupem.

W tej ofercie kupujesz lustro o wymiarze: 58 cm x 100 cm

Dopasuj lustro do swoich potrzeb

Na naszej ofercie posiadamy lustra o 4 wymiarach:

  • 40 cm x 70 cm
  • 46 cm x 80 cm
  • 52 cm x 90 cm
  • 58 cm x 100 cm

Jeśli chcesz zakupić lustro w innym wymiarze, prosimy wybrać z menu wariantów na górze tej oferty.

Łatwy montaż

Chcesz mieć w swoim domu lub biurze stylowe i funkcjonalne lustra, ale boisz się, że zawieszenie ich może być skomplikowane i czasochłonne? Nie musisz już się tym martwić! Nasze lustra posiadają łatwy i wygodny system zawieszania, który umożliwia szybki i bezpieczny montaż.

System metalowych zawieszek, zapewnia bezpieczne i stabilne mocowanie lustra do powierzchni ściany. W zestawie otrzymasz również komplet dopasowanych haków i śrub z kołkami rozporowymi do samodzielnego montażu. Symetryczne i równe przyleganie lustra umożliwiają piankowe dystanse.

Tafla lustra wykonana jest z 4mm szkła płaskiego pokrytą warstwą odbijająca światło. Krawędzie są szlifowane, co podnosi walory estetyczne i dodatkowo zapewnia wysokie bezpieczeństwo dla użytkownika.

Wybierając lustro polskiej marki, masz pewność, że otrzymujesz produkt premium, który powstał zgodnie z najwyższymi standardami, bez substancji szkodliwych dla zdrowia.

Dodatkowo wspierasz lokalną gospodarkę i ograniczasz negatywny wpływ dalekiego transportu na środowisko.