Makrama na doniczkę – kwietnik L – subtelna dekoracja do wnętrz boho

Makrama na doniczkę – kwietnik L to ciekawy sposób na ozdobienie wnętrza. Możesz zawiesić jedną doniczkę z kwiatkiem, a jeśli chcesz nawet kilka. Świetnie wygląda w zacisznych, jasnych pokojach, w których lubisz się relaksować lub np. na balkonie i tarasie, szczególnie jeśli są zabudowane i makrama nie jest narażona na działanie warunków atmosferycznych. To alternatywa dla ozdobnych, ceramicznych doniczek. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach w stylu boho, rustykalnym, klasycznym czy nawet skandynawskim.

Makrama na doniczkę – kwietnik L jest wykonana z bawełny. To delikatna konstrukcja, spleciona ze sznurków, górą dość gęsto, dołem bardziej ażurowa i zakończona długimi frędzlami. Jest zawieszona na metalowym kółku, które można podpiąć do haka sufitowego lub ściennego. Kolor – jasny beż. Długość wynosi 100 cm. Średnica około 13 - 14 cm.

Stylowa makrama na doniczkę – kwietnik L to ciekawa ozdoba, pasująca szczególnie do jasnych wnętrz i mebli (także z jasnego drewna). Można dobrać do niej inne dodatki w stylu boho.

Wymiary
Długość 100 cm
Średnica 13-14 cm
Waga 0.21 kg
Do pobrania