Maszynka do strzyżenia włosów i brody Pascali - domowy salon fryzjerski

W domu, w podróży, kiedy nie masz czasu na fryzjera i zawsze wtedy, kiedy chcesz o siebie zadbać, najlepsza będzie maszynka do strzyżenia włosów i brody Pascali. To poręczne i niewielkie urządzenie, które możesz mieć zawsze przy sobie.

Strzyżarka Botti o mocy 3 W działa płynnie, skutecznie i cicho. Czego więcej trzeba, jeśli potrzebne są tylko drobne poprawki w Twojej fryzurze? Urządzenie Pascali będzie Ci wiernie służyć naprawdę długo, bowiem jego ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na działanie wilgoci. Podczas używania nie poczujesz szarpania, dzięki czemu cały zabieg będzie znacznie przyjemniejszy.

W zestawie z maszynką Botti znajdziesz sporo dodatkowych elementów. Należą do nich cztery nasadki, za pomocą których możesz regulować długość strzyżenia włosów (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm), a także pędzelek do czyszczenia ostrza, olejek do jego konserwacji oraz kabel USB do ładowania. Samo urządzenia działa bezprzewodowo i na jednym ładowaniu może przycinać włosy przez 60 minut. Ładowanie maszynki trwa 90 minut.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.368 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna