Dywany naturalne cieszą się obecnie wielką popularnością, którą zawdzięczają swoim praktycznym i estetycznym walorom. Maty bambusowe czy jutowe to wyjątkowo trwałe i odporne na zniszczenie chodniki do przedpokoju, pokoju czy łazienki.

Taki bardzo wytrzymały dywan pleciony świetnie sprawdzi się jako mata na balkon czy taras. Dzięki temu, że chodniki bambusowe są tak niewrażliwe na zniszczenia i solidne, a przy tym prezentują się bardzo oryginalnie i stylowo, znajdują one bardzo szerokie zastosowanie. Dywan z bambusa możesz w zasadzie umieścić w każdym wnętrzu, a w przypadku tego modelu o bardzo neutralnej kolorystyce, stanie się to jeszcze łatwiejsze, bo prezentowany odcień będzie harmonizował z wieloma stylizacjami.

Chodnik bambusowy nie sprawia kłopotów przy czyszczeniu, nie ma negatywnego wpływu na nasze zdrowie czy bezpieczeństwo, dzięki temu, że został on wykonany z naturalnych surowców. Mata bambusowa od Atmosphera Créateur d'intérieur to ponadto produkt, który wyróżnia się wysokim standardem wykonania, typowym dla produktów tej cenionej marki.

Cechy produktu:

  • modna i praktyczna mata z bambusa,
  • bardzo wytrzymały i odporny chodnik dywanowy,
  • uniwersalny i funkcjonalny dywanik do różnych pomieszczeń,
  • najwyższej jakości dywan pleciony z naturalnych i bezpiecznych surowców,
  • markowy produkt od Atmosphera Créateur d'intérieur.