Materac  Sanar – wygodny i higieniczny

Urządzasz sypialnię i przed Tobą wyzwanie – zakup łóżka i materaca? W naszej ofercie znajdziesz jedno i drugie. Przykładem jest doskonały materac Sanar, który łączy wygodę z bezpieczeństwem i higieną. To za sprawą antybakteryjnej pianki oraz pokrowca z dodatkową funkcjonalnością, podnoszącą poziom higieny w Twojej sypialni.

Materac sprężynowy zapewnia odpowiedni komfort i podparcie na każdym odcinku kręgosłupa. Wyposażony w sprężyny pocket posiada też sprężystość punktową – niezależnie pracujące sprężyny pozwolą Ci dowolnie zmieniać pozycję w trakcie snu, bez wybudzania drugiej osoby. Materac ergonomicznie dopasowuje się do krzywizn ciała dzięki wydzielonym 7 strefom komfortu.

Jego ogromnym atutem jest dzianina antywirusowa Virase®, która zwalcza roztocza, bakterie, pleśnie i wirusy (w tym SARS-CoV-2), co zapewnia dodatkową ochronę Tobie i Twoim bliskim. Jej skuteczność potwierdzają badania laboratoryjne, wykonane zgodnie z międzynarodową normą oznaczania aktywności przeciwwirusowej wyrobów włókienniczych (ISO 18184: 2014). Ponieważ jest to rozwiązanie higieniczne all-in-one, zwalcza jednocześnie wirusy, bakterie, pleśnie i roztocza na poziomie min. 99% w ciągu 2 godzin na powierzchni dzianiny.

Twardy materac H3 składa się z 7 warstw: dzianina Virase® przepikowana włókniną puszystą, tworzą mięciutki pokrowiec materaca, pianka antybakteryjna profilowana, 13 centymetrowa warstwa sprężyn pocket, antybakteryjna pianka profilowana i włóknina puszysta. Dzięki temu materac odwracalny możesz dowolnie przerzucać góra-dół.

Do wyboru masz 6 rozmiarów materaca Sanar: 80x200 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm i 180x200 cm, dzięki czemu znajdziesz ten, który wypełni Twoje łóżko.

Sanar - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 25 cm
Waga 28 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 160 cm
Gwarancja 25 lat
Stopień twardości H3-twardy
Atuty produktu
25 lat gwarancji
sprężyny kieszonkowe
7 stref komfortu
elastyczność punktowa
materac odwracalny
twardy
pianka antybakteryjna