Materac piankowy - Miro z pokrowcem Sivo
Materac Miro to nowoczesny model piankowy, który łączy dynamiczne wsparcie, głęboki relaks i wysoki poziom higieny. Zbudowany z trzech warstw pianek – Visco, HR i masującej, zapewnia ergonomiczne podparcie i doskonałe dopasowanie do ciała. Pokrowiec Sivo wzbogacony o srebrną nić działa antybakteryjnie i antystatycznie, co czyni go idealnym dla alergików i osób z wrażliwą skórą.
Górna warstwa to 3 cm pianki termoelastycznej Visco, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do sylwetki i rozluźnia mięśnie. Poniżej znajduje się 18 cm pianki HR30 o profilowanej powierzchni, zapewniającej sprężystość, wentylację i zdrowe podparcie.
7 stref twardości umożliwia dopasowanie do każdej części ciała – głowy, ramion, bioder i nóg. Zróżnicowana elastyczność wspiera utrzymanie kręgosłupa w naturalnym położeniu przez całą noc. Technologia ta sprawdza się u osób śpiących na boku oraz przy napięciu mięśni lub bólach pleców.
Twardość H2 oznacza średnio miękki materac, który zapewnia balans pomiędzy komfortem a stabilnością. Model Miro sprawdzi się zarówno dla osób lekkich, jak i o większej masie ciała, a także w sypialniach par, młodzieży i dzieci.
Materac wykonany został ze sprawdzonych materiałów wolnych od szkodliwych substancji. Wszystkie pianki, tkaniny i kleje posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości. Model jest w pełni hipoalergiczny i odpowiedni dla osób z alergią lub wrażliwą skórą.
Pokrowiec Sivo (99% poliester, 1% poliamid) wykonano z technicznej mikrofibry wzbogaconej o srebrną nić. Działa antybakteryjnie, antystatycznie i dobrze odprowadza wilgoć. Jest lekki, odporny na codzienne użytkowanie i łatwy w pielęgnacji – można go zdejmować i prać.
Materac dostarczany jest w opakowaniu próżniowym. Wystarczy go rozpakować i odczekać 24–48 godzin przed użyciem. Proces jest intuicyjny i nie wymaga żadnych narzędzi.
Cechy charakterystyczne:
- materac piankowy bez sprężyn
- 3 warstwy pianek – Visco, HR i masująca
- 7 stref twardości – dopasowanie anatomiczne
- pianka Visco 3 cm – ulga i wygoda
- pianka HR30 18 cm – stabilność i przewiewność
- twardość H2 – średnio miękki
- pokrowiec Sivo – mikrofibra ze srebrną nicią
- antybakteryjne i antystatyczne właściwości
Skład zestawu:
- rdzeń materaca z pianek Visco i HR
- zdejmowany pokrowiec Sivo z możliwością prania
- opakowanie próżniowe – łatwy transport