Materac Estivo

Jest coś, co musi być w centrum zainteresowania podczas urządzania sypialni - to wygoda. Z myślą o niej wyposaż wnętrze w przestronną szafę, podręczne szafki nocne, duże łóżko i materac Estivo, który pozwoli Ci komfortowo spędzić noc i zregenerować siły na kolejny dzień.

Chcesz dowiedzieć się co kryje w sobie materac sprężynowy? Przede wszystkim zawiera sprężyny multipocket, każda z nich umieszczona jest w osobnej "kieszeni" co daje wysoką elastyczność punktową. Na sprężynie znajduje się utwardzenie z naturalnych włókien kokosu, pianka poliuretanowa oraz arkusze pianki wysokoelastycznej (HR). Pokrycie materaca stanowi włóknina puszysta i dzianina Gold o ekskluzywnym, złocistym połysku. Całość konstrukcji składa się na 28 cm twardości, natury, komfortu i elastyczności punktowej w jednym produkcie.

Twardy materac (H3) jest dedykowany przede wszystkim osobom, których waga wynosi 70-110 kg. Materac podzielono na 7 stref komfortu, dzięki którym głowa, ramiona, lędźşwie, biodra, uda, kolana i stopy zyskają optymalne podparcie, niezależnie od pozycji snu.

Wybierz rozmiar materaca spośród 4 dostępnych szerokości: 90, 140, 160 i 180 cm (długość 200 cm). Zadbaj o to, aby materac Estivo służył Ci jak najdłużej i regularnie pierz jego pokrowiec. Pamiętaj też o doborze odpowiedniego stelaża elastycznego, który zapewni dodatkową amortyzację.

 

Cechy szczególne

 • Wkład materaca stanowią sprężyny multipocket.
 • Usytuowanie sprężyn w odrębnych kieszonkach zapewnia wysoką elastyczność punktową. Obustronnie utwardzony warstwą naturalnego kokosa.Profilowana pianka poprawia wentylację wnętrza materaca i zapewnia efekt masażu.
 • 7 stref komfortu.
 • Dwustronny materac dający możliwość odwracania i obracania. Zaleca się obracanie materaca dwustronnego co 6 miesięcy, w celu przedłużenia jego żywotności i poprawy higieny snu.
 • Wysokość materaca: 28 cm.
 • Pokrowiec Gold - dzianina membranowa z ekologicznym atestem Öko-Tex® Standard 100, pikowana puszystą włókniną antyalergiczną.
 • Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy z 4 stron materaca umożliwiający łatwe zdejmowanie z możliwością prania w pralce w temperaturze do 60° C.
 •  

  Masz wątpliwości czy to materac idealny dla Ciebie? Zobacz nasz przewodnik i dokonaj właściwego wyboru 

  Wymiary
  Długość 200 cm
  Szerokość 90 cm
  Wysokość 28 cm
  Waga 23 kg
  Do pobrania